Listopad 2011

Mika Harima

30. listopadu 2011 v 21:58 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/15/91262.jpgMika je Anriina kamarádka. To Anri ji hledala poté, co zmizela z domova. Byla zamilovaná do Seijiho Yagiriho, než ji "zabil". Seiji požádal požádal jeho sestru, aby transplantovala Celtynu hlavu na Mikiino tělo, ale Namie, jeho sestra, usoudila, že Mika je dost podobná Celty, tudíž nemusí Miku zabít, pouze jí udělá na krku švy, aby na to Seiji nepřišel. Je považována za mrtvou, tedy, až do dvanácté epizody, kde oznámila, že ji Seiji ve skutečnosti nezabil a ona ho pořád miluje. Seiji je naštvaný, ale řekl, že miluje její jizvy na krku, tudíž její lásku přijímá.

Kyohei Kadota

27. listopadu 2011 v 21:46 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/10/78919.jpgVýška: 183 cm
Hmotnost: 74 kg
Datum narození: 15. září
Krevní skupina: B
Koníčky: Čtení
Věci, které se mu líbí: Společnost, horké prameny, sledování baseballu
Jídlo, které má rád: Sushi, zelený čaj
Potraviny, které nemá rád: nic zvláštního, ale není moc šikovný s vidličkou a nožem
Kyohei byl původně součástí svého vlastního gangu, ale teď je členem Dollars, má přezdívku "Dotachin".
Jednou dostal nabídku vstoupit do Dollars. Zpočátku to bral jako vtip, ale druhý den viděl své přihlašovací jméno (Monta) na seznamu členů.
On a ostatní členi Dollars nikdy neviděli vůdce tohoto gangu. On si však myslí, že je tam jen jedna osoba, která by mohla něco takového zorganizovat - Izaya Orihara! :3 Izík byl také ten, který mu dal přezdívku "Dotachin".

Kida Masaomi

26. listopadu 2011 v 23:21 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/9/97698.jpgVýška: 170cm
Hmotnost: 60 kg
Krevní skupina: A
Datum narození: 19. června
Věk: 15
Oblíbený předmět: angličtina
Neoblíbený předmět: dějepis
Oblíbené jídlo: jakékoliv, když může jíst s holkami ;DD
Neoblíbené jídlo: ... když jí pouze s klukama. :'DDD

Kida je Mikadův kamarád z dětství a obyvatel Ikebukura. Je bezstarostný kluk, který občas trochu riskuje (a je to Yuukinin miláček! >:3). Je mu patnáct let a chodí do třídy 1-B.
Mikado říká, že Kida byl v základní škole velmi aktivní a popisuje ho jako velice charismatického. Kida zná mnoho obyvatel Ikebura a Mikada po tomto městě provází.
Rád flirtuje s dívkami... ale ve většině případů to neskončí zrovna růžově. :'DD

Božínku, já ho miluju! :3

Kasuka Heiwajima

26. listopadu 2011 v 16:00 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/2/80795.jpg
Výška: 177 cm
Hmotnost: 62 kg
Krevní skupina: O
Datum narození: 22.února
Záliby: všechny sporty, rybaření, kulečník, šipky, jízda na koni, investice, sbírání automobilů, chození do divadla a kina, malířství, kaligrafie, domácí tesařství, aranžování květin atd.
Věci se mu líbí: Kočky
Věci, co nemá rád: Soudě podle pověsti člověk sám
Jídlo, které má rádí: Domácí kari rýže, pudink, mléčné výrobky
Jídlo, keré nemá rád: Žvýkačka (důvod neznám... :DD)

Kasuka je Shizuův mladší bratr a jako jeden z mála se ho nebojí. Moc toho nenamluví a v anime se vyskytuje jen občas.

Ryuk

20. listopadu 2011 v 23:46 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/10/59125.jpg
Ryuk je znuděný shinigami, který "náhodou" shodil svůj zápisník smri do světa lidí. Nebavilo ho jen sedět ve svém světě a hrát karty, proto se rozhodl se zabavit tímhle. Napsal na první stranu zápisníka pravidla, aby lidé věděli, jak ho používat. Dokud je jeho zápisník ve světě lidí, musí tam být i on - nesmí zápisník opustit, a proto doprovází na každém kroku Lighta, který zápisník najde. Ryuk je jedním z mála shinigami, který vlastní dva zápisníky.
Shinigami jedí jen jablka, ačkoliv nemusí jíst nic, jelikož nemůžou umřít hlasy. Ryuk je ale na jablkách doslova závislý. Pokud delší čas nesní jablko, začne se všemožně stáčet a stavět se na hlavu. Velmi si pochvaluje chuť jablk z lidského světa, hlavně pro jejich šťavnatost, protože jablka světa shinigami chutnají více jako hlína než jablko. Ryuk přinese jablka lidí do světa shinigami, kde se stanou velkým hitem a dá se s nimi podplatit i král Shinigami.
Ryuk je shinigami, který nesnáší nudu a ve světě shinigami ho považují za podivína. Nemá rád svět shinigami, nýbrž je až příliš jednotvárný a nic se tam nemění. Ve světě lidí se mu líbí o hodně víc. Ryuk má jeden pár křídel, které může nechat "vyrůst", kdy potřevuje. Je celý v černém, kromě hlavy a několika šperků. Nosí několik prstýnků, opasek a náramky - všechny jsou bílé s motivem lebky až na náušnici, kterou má Ryuk na levém uchu, ta má tvar srdce. Na opasku má speciální kapsu pro svůj druhý zápisník smrti.
Ryuk není na straně Lighta, ale ani není proti němu, je pouze jakýmsi pozorovatelem, který sleduje jeho činnost.
I přesto se ale Lightovi díky jeho intelektu podaří několikrát ho využít pro sebe. Přesto se mu Lightovo konání velmi líbí. Všechny důležité fakty o zápisníku říká Lightovi na poslední chvíli a dobře se u toho baví.

Rem

20. listopadu 2011 v 23:28 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/10/28562.jpg
Rem je, stejně jako Ryuk, shinigami. A Rem také patří mezi těch málo shinigami, kteří mají dva Zápisníky smrti. Vypadá úplně jinak a Ryukovi se téměř vůbec nepodobá. Má modro-fialové vlasy a celé tělo jen z kostí. Do světa lidí přišla hlavně proto, aby se spřátelila s Amane Misou a ochraňovala ji, protože jí z nějakého důvodu opravdu velmi záleží na Misiným zdraví a štěstí.
Rem je shinigami, podobne ako Ryuk. Rem takisto patrí medzi tých málo shinigami, ktorí majú dva Zápisníky smrti. Avšak vyzerá úplne rozdielne a na Ryuka sa takmer vôbec nepodobá. Má modro-fialové vlasy a celé telo len z kostí. Do sveta ľudí prišla hlavne preto, aby sa spriatelila s Amane Misou a ochraňovala ju, keďže jej z nejakého dôvodu maximálne záleží na Misinom zdraví a šťastí.
Rem je ženského pohlaví jako Misa. Misu bere jako nejlepší kamarádku a někdy to až dokonce vypadá, že je pro ni Misa jako dcera. Rem a Misa uzavřeli dohodu o Shinigamiho očích, protože Misa chtěla najít Kiru a pomáhat mu, což Rem ale moc nepotěšilo. Vztah mezi Rem a Misou je totiž narozdíl od Lighta a Ryuka velmi přátelský. Rem dělá vše pro to, aby Misu ochraňovala a pomáhala jí. Misa byla ale tak hodně zamilovaná do Lighta, že se Rem bála, aby ji jen nevyužil a nezabil, proto mu pohrozila, že pokud něco udělá, zabije ho.
Rem je pravděpodobně jediná shinigami, která ví, jak zabít jiného shinigami. Viděla, jak jeden umřel na vlastní oči. Shinigami Gelus se pokusil kdysi Misu zachránit před jistou smrtí, protože byl do ní nesmírně zamilovaný, ačkoliv byl shinigami. Překvapená Rem pak viděla, jak se Gelus rozpadá na lesklý prášek, který nebyl ani písek, ani prášek.

Wedy

20. listopadu 2011 v 23:15 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/5/36923.jpg
Wedy, pravým jménem Merrie Kenwood je profesionální kriminálnička, kterou si najal L. Je též odbornice na instalování kamer a ploštic. Ploštici nainstovala i do budovy, kde sídlí firma Yotsuba. (Tak L mohl odposlouchávat týdenní střetnutí členů firmy Yotsuba.) To samé udělala i s autem Kyosukeho Higuchia, aby mohli sledovat, co v autě dělá. Po Ryuzakiho smrti Light napíše do zápisníku smrti její jméno, a tak v Coloradu zemře (zabije se na motorce). Podobně jako L a Watari i ona používá začáteční písmeno svojí přezdívky na komunikování. Aby nedošlo k záměně (W), Wedy používá malé w.
Narodila se 2. listopadu 1977 a zemřela 10. ledna 2008.

Watari

20. listopadu 2011 v 23:02 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/12/57165.jpg
Watari je jediný člověk, který se dokázal spojit s L předtím, než se vytvořil Japan's Investigation Team. Podával tak Ryuzakimu informace od policie a to pomocí spojení přes notebook. Stejně jako L vystupuje pod svým písmenem W. Watariho pravá tvář byla odhalena až když vznikl Japan's Investigation Team. Předtím se ukazoval pouze se zahalenou tváří s kloboukem a dlouhým pláštěm. Jeho vztah k L je velmi přátelský, a zároveň mu i pomáhá.
Narodil se 1. května 1933 a byl zakladatel Wammy's house, což byl sirotčinec pro nadané děti ve Winchestru (Anglicko). Z tohoto sirotčince pocházejí i Near, Mello a pravděpodobně i L.
Watari byl jediným člověkem v celém seriálu, kterému L plně důvěřoval nikdy ho z ničeho nepodezříval. L ho mnohokrát pověřil velmi důležitými úkoly, o kterých někdy nevěděli ani členové týmu vyšetřovatelů, ale i různými "organizačními" záležitostmi.

Touta Matsuda

16. listopadu 2011 v 23:33 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/10/68302.jpg
Matsuda je členem japonské policie a manažér Misy Amanové. Pracuje na případu Kira, ale protože není zrovna nejinteligentnejší a zároveň je nejmladší, nehraje při vyšetřování zas až takovou důležitou úlohu. Při jeho spolupráci s L si vymyslí přezdívku Taro Matsui, takže jeho pravé jméno nikdo, kromě Ryuzakiho a jeho kolegů, nezná. Matsua chce dokázat, že není a že i on dokáže při vyšetřování pomoci něčím důležitějším, než nosit Ryuzakimu sladkosti. :D Ukázalo se, že je velkým fanouškem herečky a modelky Misy Amane, proto je velmi rád, že může být jejím manažerem a nelíbilo se mu, když ji Ryuzaki stále podezříval, že je Kira.
Chtěl konat na vlastní pěst, a i to tak udělal. Jako vždy to ale nedopadlo zrovna nejlíp, protože Matsuda jedná moc nerozvážně a rozpačitě. Stalo se, že dostal i velmi důležité úlohy, například měl v živém vysílání odhalit Kirovu pravou totožnost. Při takových akcích měl Matsuda strach, ale vždy udělal vše, co bylo v jeho silách, aby byl co nejužitečnější.
Matsuda je přátelský, komunikativní a sympatický. Obdivuje Lighta pro jeho vysokou inteligenci a na rozdíl od Ryuzakiho, on mu na 100% věří. Ryuzakiho bere jako velmi důležitého moudrého člověka a má k němu úctu, ale některé jeho metody se mu nelíbí. Většinou však pouze proto, že nechápe čeho chce Ryuzaki docílit. Matsuda je často přehnaně chaotický a bázlivý, ale i tak vždy udělá to, co od něj chtějí. Má černé vlasy, hnědé oči a na pohled vypadá mile a sympaticky.

"Yuu-chan?" "Ano?" "Co to děláš?" "Mažu blog." *vezme jí za ruku* "Ne, to neuděláš."

14. listopadu 2011 v 22:47 | Yuuki |  Můj deníček
http://media.tumblr.com/tumblr_lf6z4681Ue1qfxv46.jpg
"Yuu-chan, dneska ti to sluší."
"To mi říkáš každej den."
"Tak to bude nejspíš proto, že to je pravda."
"Kyaa!"
*hug*
*v sedmém nebi*
Fufufu. Ohniváček mě prokouknul. On snad toho ví o mě víc než já. Hm. K předchozímu článku. Možná jsem to trochu přehnala, že jsem to řekla takhle na rovinu, ale co. Trochu bych to upřesnila. Tento blog pro mě toho moc znamená. S tímto blogem jsem vyrůstala. No, jen si přečtěte nějaký můj deníček, který jsem psala někdy v zimě. Byla jsem moc naivní. Po shlédnutí Vampire Knight jsem totálně kopírovala Yuuki včetně jména. Ale to jméno už mi zůstalo, mám ho ráda a vůbec si ho už nespojuji s Yuuki Cross. Já jsem Yuuki Marvell (brzy už Yuuki Dragneel >:3). Mimochodem, zjistila jsem, že yuki znamená sníh a yuuki odvaha. ^^ Až doteď jsem si myslela, že moje jméno je v překladu sníh, který mám tak ráda, ale abych řekla pravdu, tak se mi více líbí ta odvaha. Odvaha. Ale já moc odvážná nejsem. Zato Ohniváček je.
Hm, trochu jsem odbočila. Tento blog je můj druhý blog. Svůj první blog jsem si založila kvůli Twilight mánii, která začala, když jsem šla do kina na Zatmění. Takže od července. Někdy v říjnu jsem zjistila, že edice Upíří deníky, která byla tehdy má nejoblíbenější, je zfilmována, okamžitě jsem se na to musela kouknout. A jelikož vycházeli pořád nové a nové díly, začala jsem to mít radši. Vlastně už od začátku se mi to líbilo více, než Twilight. Hm. Potom v prosinci jsem začala Twilight kritizovat z Edwarda jsem zvracela, místo abych ho obdivovala. Prostě konec. Blog jsem měla hlavně o The Vampire Diaries a trochu o Twilight, protože se mi nechtělo čelit otázkám, kde mám Twilight a podobně. Bla bla bla. Potom nastalo temné období a já hledala útěchu u svého miláčka, kterého jsem brala jako krásnou nemoc, ale snažila jsem se toho zbavit, protože to spoustu lidí nemělo rádo. Bylo to anime, přesněji Naruto. Zase jsem se na něj začala dívat. A on byl v tu dobu jediný důvod, proč žít. Pak jsem založila tento blog a na konci března skončila se svým prvním blogem, protože jsem neměla náladu ani čas stíhat oba. Konec. :D Líbila se vám pohádka? :D
Hm. Tento článek jsem psala předtím. Měla jsem ho v rozepsaných a dneska jsem to dopisovala. Od toho "Hm. Potom v prosinci..." jsem to psala dneska. :D
Takže co bych k tomu dodala. Blog se rušit nebude, adresa mi zas až tak nevadí, jenom ty dvě pomlčky mě trochu deptaj, ale jak už jsem řekla... to se vsákne! :D
Další věc! Notebook! Mám ho zpět. Jak? No... úplně jednoduše. :D Vymyslela jsem si, že si musím na pondělí dodělat projekt do ájiny. Já sama si myslela, že je na pondělí, ale pak jsem zjistila, že ne. :D Fufufu. Takže je zpět! A příště už se o něj budu rvát pořádně!
A poslední věc. V pátek má většina lidí volno, že? Ale my ne. -___-" Pche. Ale víte, že Yuuki má poměrně hodnou maminku? :DD
Přijdu ze školy celá ztahaná. Jdu do obýváku, hodím milej úsměv na mamku (píšu básničku! :D).
"Ahoj!"
"Ahoj."
"Mami, můžu ti nějak zlepšit náladu?"
"No... protože tě chci o něco poprosit."
"Tak nejvíc by mě potěšilo, kdyby sis přestala kousat ty nehty."
"Ehm..." ^^"
"A co potřebuješ?"
Bojím se to říct. Bojím se, že mi to zakáže. Vždycky se bojím o něco poprosit, i když vím, že nic nemůžu ztratit, maximálně tak budu odmítnuta. "No, my v pátek..."
"V pátek máte nějaký ten cvičební den?"
"No... Sportovní den. A já tě chtěla poprosit, jestli bych nemohla zůstat doma."
Vrhla na mě zrovna ne moc souhlasný pohled. Potřebuje to ještě něco!
"Mě totiž nevzali do žádnýho týmu."
"Jakto?"
"No já nevím, prostě mě nevzali, takže tam budu jenom sedět a čumět a to se mi zrovna nechce, takže prosím!" sepnu ruce a udělám na ní psí očka, jak mě to učil Natsu.
"No dobře."
Josh! :3
"Tak mi přines žákovskou, ať ti to tam rovnou můžu napsat. Napíšu ti tam třeba, že jedeme k babičce."
"No, rodinný důvody." Odešla jsem celá šťastná! Josh! Dokázali jsme to, Ohniváčku! Jsi nářezově úžasnej! Aishiteru!
Fufufu. A teď by jste určitě rádi věděli, co je na tom pravdy, že? :D Většinou postupuji podle pravdy a pak už si začnu vymejšlet. :D Teď to bylo takto; Opravdu mě nevzali do žádného družstva, kdo by mě také chtěl, ale ty, co nejsou do nějakého družstva maj hrát ping pong. Párkrát jsem ho hrála, ale nic moc. :D Ale stejně... i kdyby mě dali do týmu, pořád je lepší zůstat doma, ne? Jim nebude vadit, že nepříjdu. >:D
Tralalá! A já jsem v pátek doma! A já budu pokračovat v rekonstrukci! A já mám radost! A já jsem Yuuki! A já musím jít spát, abych si u mamky získala důvěru. A já musím jít vypnout internet. A já vám přeji dobrou noc! :3